ZIŅAS

30. oktobrī norisināsies ceturtais seminārs Latvijas Kultūras akadēmijas darbiniekiem un studējošiem ciklā “Uzzini, ko nezini!”

23.10.2023

30. oktobrī, norisināsies ceturtais seminārs Latvijas Kultūras akadēmijas darbiniekiem un studējošiem ciklā “Uzzini, ko nezini!”! Semināra tēma: "Inovatīvas pētniecības metodes".
 
Seminārā aizsāksim tematu par aktuālajām pētniecības metodēm. Ar šī semināra tēmu “Inovatīvas pētniecības metodes” iepazīstinās LKA Kultūras un mākslu institūta pētniece Līga Vinogradova. Pētniecības projektu ietvaros LKA KMI Līga ir ieguvusi pieredzi un zināšanas par dažādu pētniecības metožu izmantošanu praksē un teorijā. Šajā reizē uzzināsim, kādas vēl metodes iespējams izmantot kultūras un mākslas fenomenu pētniecībā, kad tās izmantot un kādām zināšanām jābūt, lai tās pielietotu. Sarunas fokusā izvirzīsim vizuālās pētniecības metodes, līdzdalības pieejas un sociālo tīklu analīzi.

Seminārs norisināsies plkst. 14:45 – 16:00, Latvijas Kultūras akadēmijas 5. auditorijā (Ludzas ielā 24).

Reģistrēšanās anketa dalībai seminārā: https://forms.gle/hQZGhSpubZ78XzqN6

Lūdzu, dalībai seminārā reģistrēties līdz 27. oktobrim. Pēc šī datuma, par pēdējā brīža dalību seminārā informēt, rakstot uz laura.brutane@lka.edu.lv.

 

Seminārs tiks veidots diskusijas formātā, sniedzot iespēju ikvienam uzdot gan publiskus, gan anonīmus jautājumus par sev interesējošiem publikāciju veidošanas aspektiem. 

Semināram iespējams pievienoties arī Zoom platformā (ieraksts netiks veikts): https://zoom.us/j/96044039544?pwd=TDBRcWxIdEtZTXMxcTQzaTY2Q0VmZz09

Jautājumu un ieteikumu par semināru ciklu gadījumā vērsties pie Attīstības departamenta kvalitātes vadības un attīstības speciālistes Unas Arbidānes (una.arbidane@lka.edu.lv) vai Kultūras un mākslu institūta pētnieces Līgas Vinogradovas (liga.vinogradova@lka.edu.lv).