ZIŅAS

Publicēts jaunākais Latvijas Kultūras akadēmijas zinātnisko rakstu krājums “Culture Crossroads Vol. 23” angļu valodā

09.01.2024

Latvijas Kultūras akadēmijas zinātnisko rakstu krājumā “Culture Crossroads Vol.23” apkopoti 19 raksti angļu valodā, kas aptver dažādas aktualitātes kultūras, mākslas un radošo industriju pētniecības jautājumos. Krājums ietver īpaši bagātīgu teoriju un empīrisko pētījumu klāstu par dažādām tēmām – piemēram, kultūras un mākslas patēriņš, sabiedrības līdzdalība, kultūras mantojums un tehnoloģijas, vēsturiskie arhitektūras stili, konkrētu mākslinieku stilistikas nianses, valodas un naratīva jautājumi, u.c. Krājumu raksturo starpdisciplinaritāte, tvēruma plašums un autoru skatījuma oriģinalitāte. Visi raksti tiek piedāvāti brīvpieejā.

Ar “Culture Crossroads Vol.23” publicētajiem rakstiem iespējams iepazīties: https://culturecrossroads.lv/index.php/cc/issue/view/27

“Culture Crossroads” ir zinātniski recenzēts, starptautisks zinātnisko rakstu krājums, kas tiek izdots tikai elektroniskā formātā. Tas ir indeksēts SCOPUS, EBSCO, ERIH PLUS, ULRICH'S un CEEOL datubāzēs.