ZIŅAS

Divas dienas līdz konferencei "Kultūras Krustpunkti IX"!

10.11.2015

No 12. līdz 14. novembrim, Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA) notiks jau devītā kultūras zinātnēm un aktualitātēm veltītā starptautiskā konference „Kultūras Krustpunkti 2015”.

Ir notikušas izmaiņas konferences programmā: ir mainīts sekcijas "Starpkultūru komunikācija un valodas nozīme kultūrā" norises laiks - sekcija norisināsies konferences trešajā dienā, sestdien, 14. novembrī Zirgu pastā. 

Trīs konferences „Kultūras Krustpunkti 2015” norises dienās būs iespējams iepazīties ar vairāk nekā 90 pētījumiem, kurus prezentēs kultūras procesu eksperti, zinātnieki, augstskolu pasniedzēji, kā arī studenti. Pētījumi tematiski tiks prezentēti astoņās atsevišķās darba sekcijās: 1) Kultūras socioloģija, kultūrpolitika, kultūra un mediji; 2) Folkloristika, etnoloģija, arheoloģija un kultūras mantojums; 3) Skatuves un audiovizuālā māksla; 4) Starpkultūru komunikācija un valodas nozīme kultūrā; 5) Kultūras menedžments un radošās industrijas; 6) Vizuālā māksla un kultūra; 7) Tradīcijas daudzveidība, pārmantošana un dokumentēšana inovatīvā vidē (Valsts pētījumu programma „Habitus”); 8) Literatūra un tulkošana. 

 

PROGRAMMA