Atvērta pieteikšanās centralizētā eksāmena “Kultūra un māksla” kārtošanai Latvijas Kultūras akadēmijā

02.11.2023

Līdz 2023. gada 15. decembrim iespējams pieteikties centralizētā eksāmena “Kultūra un māksla” kārtošanai Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA). Tiem interesentiem, kuri ir ieguvuši vidējo izglītību, LKA sadarbībā ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centru (VISC) piedāvā iespēju kārtot centralizētos vidusskolas eksāmenus vienlaikus ar skolām – 2024. gada 17. maijā, LKA (Ludzas ielā 24).

Pieteikšanās centralizētajam eksāmenam “Kultūra un māksla”, rakstot uz e-pastu laura.brutane@lka.edu.lv un iesniedzot šādus dokumentus:

• elektroniski parakstīts vai klātienē parakstīts iesniegums par centralizētā eksāmena “Kultūra un māksla” kārtošanu Latvijas Kultūras akadēmijā;
  • dokumenta par iegūto vidējo izglītību kopija;
  • maksājuma par centralizētā eksāmena kārtošanu kopija (maksa par CE “Kultūra un māksla” kārtošanu: 55 EUR).

Iesniegums (14,9 KB)

Rekvizīti maksājuma veikšanai:

Latvijas Kultūras akadēmija

Ludzas iela 24, Rīga, LV-1003

Reģ. nr. 90000039164

PVN reģ. nr. LV90000039164

SEB banka, SWIFT: UNLALV2X

LV33UNLA0055003691131

Maksājuma mērķī lūgums norādīt “Vārds, uzvārds, maksājums par CE Kultūra un māksla kārtošanu”.

Informācija par valsts pārbaudījumiem (centralizētajiem eksāmeniem) pieejama Valsts izglītības satura centra tīmekļvietnē www.visc.gov.lv/lv/valsts-parbaudes-darbi.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar LKA Tālākizglītības centra kursu koordinatori Lauru Brutāni, laura.brutane@lka.edu.lv, 26366413.