ZIŅAS

16. oktobrī norisināsies trešais seminārs Latvijas Kultūras akadēmijas darbiniekiem un studējošiem ciklā “Uzzini, ko nezini!”

11.10.2023

16. oktobrī trešais seminārs ciklā "Uzzini, ko nezini!" tiks atkārtoti veltīts sadaļai "Veiksmīga publikācija A-Z", lai turpinātu pirms divām nedēļām iesākto diskusiju "Publicēšanās ABC" kopā ar LKA KMI rakstu krājuma "Kultūras Krustpunkti" galvenās redaktores vietnieci, vadošo pētnieci, Dr.sc.soc. Ilonu Kundu un LKA KMI zinātnisko asistenti, Bc.art. Sabīni Ozolu. 

Seminārs norisināsies plkst. 14:45 – 16:00, Latvijas Kultūras akadēmijas 5. auditorijā (Ludzas ielā 24). Lūdzu, dalībai seminārā reģistrēties līdz 14. oktobrim. Pēc šī datuma, par pēdējā brīža dalību seminārā informēt, rakstot uz sabine.ozola@lka.edu.lv.

Reģistrēšanās anketa dalībai seminārā: https://forms.gle/J45QFYoGyz8r29ng7 

Seminārs tiks veidots diskusijas formātā, sniedzot iespēju ikvienam uzdot gan publiskus, gan anonīmus jautājumus par sev interesējošiem publikāciju veidošanas aspektiem. 

Semināriem iespējams pievienoties arī Zoom platformā (ieraksts netiks veikts): https://zoom.us/j/96044039544?pwd=TDBRcWxIdEtZTXMxcTQzaTY2Q0VmZz09 

Jautājumu un ieteikumu par semināru ciklu gadījumā vērsties pie Attīstības departamenta kvalitātes vadības un attīstības speciālistes Unas Arbidānes (una.arbidane@lka.edu.lv) vai Kultūras un mākslu institūta pētnieces Līgas Vinogradovas (liga.vinogradova@lka.edu.lv).