ZIŅAS

Latvijas Kultūras akadēmijas pārstāvji piedalās ACE²-EU alianses starptautiskajā sanāksmē Kauņā

16.09.2025

No 15. līdz 19. septembrim Kauņā, Lietuvos Inžinerijos Kolegija, norisinās Eiropas universitāšu alianses ACE²-EU partneru un starptautisko jautājumu vadītāju sanāksme. Latvijas Kultūras akadēmiju (LKA) pārstāv alianses Mobilitātes un vērtību darba pakotnes vadītājas Ilze Beimane un Signe Bahšteina, Studiju departamenta vadītāja Dana Daugule, speciāliste darbā ar studējošajiem Paula Dārta Lāce, kā arī LKA studējošās Sanija Puriņa un Indra Una Riekstiņa.


Sanāksmes ietvaros studenti kopā ar administratīvā un akadēmiskā personāla pārstāvjiem meklēs risinājumus, kā veicināt mobilitāti un nodrošināt pieejamu starptautisko dimensiju studiju procesā. 

Diskusijās tiks aplūkota studentu mobilitātes pieredze, valodu prasmju attīstīšanas iespējas, kredītpunktu pielīdzināšanas kārtība, mācībspēku profesionālās pilnveides atbalsts un kopīgu vērtību stiprināšana ACE²-EU aliansē.

_______________________

Vairāk par Eiropas universitāšu aliansi ACE2-EU un tajā plānotajām aktivitātēm var uzzināt https://www.ace2eu.eu/

Finansē Eiropas Savienība. Tomēr paustie viedokļi un uzskati ir tikai un vienīgi autora(-u) viedokļi, un tie ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA par tiem neuzņemas atbildību. Projekts 101177596. Projektu līdzfinansē Latvijas Republikas Kultūras ministrija.