ZIŅAS

“KLĀTbūt” kultūrā un Latvijas Kultūras akadēmijā: 8. maijā tiešsaistē norisināsies Informācijas diena

27.04.2021

2021. gada 8. maijā Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicina ciemos, lai studētgribētājus pacienātu ar to, ko pandēmijas ierobežojumi šajā gadā lieguši, – ar klātbūtni, Akadēmijas īpašo auru un vidi. Visu gada pirmo pusi LKA skolēniem piedāvājusi daudz un dažādas iespējas saņemt interesējošo informāciju par studijām tiešsaistes pasākumos, bet, nenoliedzami, LKA vide un atmosfēra ir ne mazāk nozīmīga studiju procesa sastāvdaļa. 8.maijā ikvienam būs iespēja KLĀTbūt Akadēmijā un kopā ar iedvesmojošām LKA personībām atklāt aizraujošus pieredzes stāstus un svinēt satikšanos, kaut arī virtuālu!

No plkst. 12.00 līdz 15.00 LKA Facebook lapā (facebook.com/LKAkademija) ikvienam būs iespēja doties 16 epizožu audiovizuālā ceļojumā “KLĀTbūt”, virtuāli paviesojoties Akadēmijas telpās Ludzas ielā 24, teātra mājā “Zirgu pasts” un Nacionālajā filmu skolā, kā arī iepazīstoties ar programmu / apakšprogrammu vadītājiem un studentiem. Radošā “KLĀTbūt” komanda – Artūrs Apsītis, Kristiāna Paula Lībiete, Helmuts Bondars, Ritvars Bluka, Artis Pārups un Beātrise Helpeja – dosies kopā izzināt, ko nozīmē KLĀTbūt Latvijas Kultūras akadēmijā un kultūrā.

Savukārt no plkst. 15.00 līdz 19.00 uz tikšanos Zoom platformā aicinās LKA bakalaura, maģistra un doktora programmu / apakšprogrammu vadītāji.

Plkst. 17.00 uz Zoom tikšanos aicinās arī LKA studējošo pašpārvaldes “Cits Skatu Punkts” pārstāvji, atklājot savu studiju pieredzi un pastāstot kādus notikumus organizē pašpārvalde un kādās aktivitātēs ikvienam ir iespējams piedalīties.

 

PIETEIKŠANĀS

 

 

Lai reģistrētos konsultāciju apmeklējumam, aicinām līdz 7. maija plkst. 23.59 aizpildīt elektronisko reģistrācijas veidlapu: https://ej.uz/Infodiena2021. Saite uz izvēlētajām konsultācijām tiks izsūtīta līdz 8. maija plkst. 12.00!

 


2021. gada vasarā studijas LKA būs iespējams uzsākt programmas “Mākslas” piecās apakšprogrammās “Kultūras un mākslu studijas”, “Kultūras socioloģija un menedžments”, “Starpkultūru sakari” (divās specializācijās: Latvija – Itālija, Latvija – Vācija / Nīderlande), “Dramatiskā teātra aktiera māksla” un “Dramatiskā teātra režijas māksla”, kā arī programmās “Radošās industrijas” (kopā ar Rīgas Tehnisko universitāti), “Laikmetīgā dejas māksla” un “Audiovizuālā māksla”. Maģistra studiju līmenī uzņemšana notiks programmas “Mākslas” apakšprogrammā “Kultūras menedžments”, kā arī programmās “Radošās industrijas un izaugsmes menedžments” (kopā ar Rīgas Tehnisko universitāti) un “Kultūras mantojuma pārvaldība un komunikācija”. Tāpat uzņemšana notiks arī akadēmiskā un profesionālā doktora studiju programmās.

 

Vairāk par studijām un uzņemšanu LKA: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/vasaras-uznemsana-lka/